У Львові двоє молодиків серед білого дня намагались пограбувати продавця ТЦ
У Львові оперативник затримав двох молодих львів’ян, причетних до пограбування продавця ТРЦ. Про це, 30 червня, повідомили у прес-службі поліції Львівської області.
Як повідомили в поліції, 20 червня, близько 15:45 год., працівник одного з магазинів, розташованого у торговельно-розважальному центрі на вулиці Широкій, у Львові, побачив як двоє молодих хлопців вхопили робочий ноутбук, який лежав на столі, та побігли з ним до виходу з будівлі. Продавець намагався наздогнати зловмисників, проте хлопцям таки вдалось вибігти на вулицю.
«Очевидцем події став оперативник кримінальної поліції відділу поліції № 1 Львівського районного управління поліції № 2. Миттєво оцінивши ситуацію, поліцейський наздогнав втікачів, затримав їх та викликав на місце події слідчо-оперативну групу. Особи зловмисників встановлені — ними виявились мешканці Львова, віком 18 та 21 рік. Речовий доказ (ноутбук продавця магазину) в них вилучено», — йдеться у повідомленні.
За фактом слідчі територіального підрозділу поліції за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від семи до десяти років.
Хлопці затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере їм запобіжні заходи.
Додамо, що в умовах воєнного стану за скоєння крадіжки, грабежу, розбою, вимагання, а також за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, передбачені максимальні покарання.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі