У Львові двоє чоловіків побили та пограбували перехожого
Двох підозрюваних в одному грабежі, патрульні розшукали у різних місцях. Про це інформує Патрульна поліція Львівської області.
Вчора вдень патрульні 4 батальйону отримали виклик на вулицю Личаківську про грабіж. Невідомі особи, за словами заявника, побили його і заволоділи коштами у сумі 500 гривень.
Потерпілий надав прикмети обох чоловіків. Їх передали в орієнтування і екіпаж почав відпрацювання. Одного із підозрюваних виявили на раніше згаданій вулиці за півсотні будинків.
Описи чітко співпадали з наданими потерпілим. Особу затримали. Інспектори продовжили пошуки другого грабіжника на прилеглих вулицях. На вулиці Голубця патрульні виявили особу, яка теж відповідала описам.
На місце викликали слідчих. Обох підозрюваних, віком 21 та 27-років, в подальшому упізнав потерпілий. Кваліфікація події за ч.2 ст.186 Грабіж поєднаний з насильством та вчинений за попередньою змовою групою осіб.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі