У Львові двоє малолітніх дітей підпалили двері гімназії
На батьків дітей склали адміністративні протоколи за ч.1 ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей)
Сьогодні, 17 серпня, близько 17:40, до поліції надійшло повідомлення про те, що в одній з гімназій Львова горіли вхідні двері. Про це інформує поліція Львівщини.
Поліція встановила, що до підпалу дверей причетні два восьмирічні мешканці Львова. Перебуваючи на території навчального закладу, хлопці бавилися запальничкою та підпалили фанеру, приставлену до дверей, що й спричинило пожежу.
Діти були опитані у присутності батьків та ювенальних поліцейських.
На батьків дітей склали адміністративні протоколи за ч.1 ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладання штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Нагадаємо, йдеться про гімназію "Євшан".
varta1.com.ua: Новини
У Львові поширили фейк про викрадення труни з гробівця
Труна померлої була вилучена з спільної могили на цвинтарі по вул. Старознесенській у м.Львові за ініціативи родичів з метою її перезахороненя поряд із померлим сином
У Львові у гімназії сталася пожежа
Загоряння вдалося швидко загасити вогнегасником ще до прибуття рятувальників ДСНС
Якою буде погода у Львові та області завтра, 18 серпня
Прогноз погоди на Львівщині на понеділок, 18 серпня від Львівського регіонального центру з гідрометеорології
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі