У Львові двоє водіїв маршруток намагались відкупитись хабарями від патрульних (фото)
Вчора, двоє водіїв автобусів намагались дати неправомірну вигоду патрульним, які зупинили їх за порушення. Про це розповіли у пресслужбі патрульної поліції Львівської області.
Перший випадок стався близько 15-ї години, патрульні 3 батальйону зупинили на вулиці Городоцькій маршрутний транспортний засіб за порушення водієм ПДР.
Порушника попередили про кримінальну відповідальність і викликали на місце події слідчо-оперативну групу відділу поліції № 1 Львівського районного управління поліції.
Обидва порушники отримали свої постанови і тепер їм загрожує відповідальність за ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) ККУ.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Затримано інспектора відділу митного оформлення митного поста «Краковець» Львівської митниці
Митник «пропустив» вивезення з України 180 тисяч доларів США з порушенням митних правил
На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
Мирослав Хрущ вимагав хабарі за пропуск через кордон незадекларованої готівки
У Львові завідувача відділення Університетської лікарні затримали на хабарі 600 доларів
За інформацією прокуратури, лікар отримав 300 доларів у вересні, а ще 300 доларів у грудні минулого року
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі