У Львові екстрені служби врятували життя жінки, яка потребувала медичної допомоги

Потерпілу було госпіталізовано до лікарні Святого Пантелеймона Першого територіального медоб'єднання Львова

Сьогодні, 12 грудня, у Львові екстрені служби врятували життя літній жінці. Про це повідомила пресслужба ДСНС у Львівській області.

"О 13:26 надійшло повідомлення про те, що на вул. Виговського у Львові у квартирі на п’ятому поверсі впала та потребує медичної допомоги 72-річна жінка. Вона не могла самостійно відкрити двері свого помешкання", - йдеться у повідомленні.

Рятувальники разом із працівниками поліції, використовуючи спеціальний інструмент, відчинили двері. Літню жінку виявили лежачою на підлозі в кімнаті, вона була при свідомості.

Після надання першої медичної допомоги медиками, рятувальники за допомогою нош транспортували жінку до карети швидкої допомоги.

Читайте також: медики Львівщини врятували 12-річного підлітка із зупинкою серця

Її було госпіталізовано до лікарні Святого Пантелеймона Першого територіального медоб'єднання Львова.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
  3. На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
  4. У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
  5. У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря

Найчитаніше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
  3. На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
  4. У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
  5. Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні