У Львові горіла квартира (відео)
Сьогодні, 13 листопада, близько 07:55 год, сталася пожежа в м. Львові, на вул. Наукова. Про це інформує ГУ ДСНС у Львівській області.
Пожежа виникла в квартирі на четвертому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку.
Під час розвідки задимленої квартири в середині було виявлено жінку яку рятувальники вивели на свіже повітря та передали медикам. Потерпілою виявилась власниця квартири, жінка, 1942 року народження, яка після огляду медичною службою від госпіталізації відмовилася.
Також аби гарантувати безпеку мешканців будинку рятувальники вивели із задимлених приміщень на свіже повітря 8 осіб.
О 08:06 год вогнеборці локалізували пожежу, та о 08:07 год повністю ліквідували у складі ланки газодимозахисної служби.
Внаслідок пожежі, вогонь знищив речі домашнього вжитку в квартирі на площі 10 кв. м. та пошкодив речі домашнього вжитку на площі 5 кв. м.
https://www.youtube.com/watch?v=8b_ymJFgQ38
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі