У Львові хочуть вакцинувати безхатьків

2d658f2-shcheplennya690
2d658f2-shcheplennya690

У Львові планують організувати пункт вакцинації для безхатьків, аби вони могли отримали щеплення від коронавірусу. Ініціатором виступила Львівська міська рада, повідомили у пресслужбі ЛМР.

Пункт вакцинації розташують у Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян, на вул. Кирилівській, 3а.

Початок функціонування пункту планують з наступної п’ятниці, 26 листопада, з 11:00 до 18:00 год.

«Такий пункт вакцинації ми створюємо з метою дати змогу тим, хто перебуває у складних життєвих обставинах, вакцинуватись та мати захист від хвороби, яка зараз набула загрозливих масштабів. Ми порадились із громадськими організаціями, які працюють з бездомними та організовують їх харчування, і дійшли спільної думки, що пункт працюватиме у світловий день, щоб усі охочі могли скористатись цією можливістю.

Водночас, впродовж тижня, ми активно інформуватимемо бездомних про цей пункт вакцинації — зокрема інформацію про них роздаватимуть волонтери громадських організацій у тих місцях, де вони традиційно харчують своїх підопічних», — прокоментував ініціативу в.о. директора департаменту гуманітарної політики Євген Бойко.

Цю ініціативу втілюватимуть у співпраці з громадським організаціями: ГО «Благоустрій рідного міста», ЛМГО Спільнота взаємодопомоги «Оселя», БФ «Там де живе надія», Релігійна громада Храму Христового Воскресіння, ГО «Вектор допомоги», БФ «Серця надії», Корпорації Добрих Справ, «Еліос Львів», Спільнота святого Егідія, УПЦ, ГО «Тарілка» та ін.