У Львові іноземець вчинив дебош у стоматологічній клініці (ФОТО)
У Львові патрульні затримали хулігана, який погрожував громадянам ножем у приміщенні стоматологічної клініки.
Як повідомляє Патрульна поліція Львівської області, сьогодні, близько 11-ї години ранку, патрульні 2 батальйону отримали виклик у стоматологічну клініку на вулиці Сяйво.
Зі слів заявника, невідомому громадянину відмовили в одній із послуг, адже він перебував в стані сп’яніння. Він почав конфліктувати і відмовлявся покинути приміщення. Коли почув, що викликають поліцію дістав ніж і почав ним розмахувати та погрожувати.
Патрульні за 3 хвилини приїхали на місце події, однак особа встигла піти геть. Отримавши описи ймовірного зловмисника, екіпаж вирушив на пошуки по гарячих слідах.
Неподалік вони побачили схожого чоловіка. Його негайно зупинили. Ним виявився 26-річний іноземець, який проживає у Львові. Під час поверхневої перевірки у нього виявили згаданий ніж.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу відділу поліції № 1 Львівського районного управління поліції.
Попередня кваліфікація події за ст. 296 (хуліганство) ККУ.
[gallery link=«file» columns=«2» ids=«291306,291307»]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні бракує майже дві тисячі вчителів: у МОН назвали дефіцитні предмети
- Демобілізація тих, хто служить з 2022 року може відбутися у середині – наприкінці 2027 року – член комітету нацбезпеки
Коментарі