У Львові юнак видав себе за прокурора та видурив у пенсіонерки 7 тиc дол США
Коли потерпіла зрозуміла, що стала жертвою шахрайства, вона негайно звернулася до правоохоронців
У середу, 29 липня невідома особа зателефонувала 74-річній потерпілій та повідомила неправдиву інформацію про те, що її невістка постраждала у дорожньо-транспортній пригоді й терміново потребує коштів на лікування. Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.
Жінці також сказали передати гроші чоловіку, який нібито є працівником прокуратури.
Надалі підозрюваний - 20 річний житель Харківщини, прибув до місця проживання потерпілої у Львові, де отримав від неї 7 тис. доларів США. Ці кошти пенсіонерка відкладала на навчання онучки.
Після цього він залишив місце події, а отриманими грошима розпорядився на власний розсуд. Коли потерпіла зрозуміла, що стала жертвою шахрайства, вона негайно звернулася до правоохоронців.
Працівники поліції встановили місцеперебування чоловіка та затримали його у порядку ст. 208 КПК України.
Чоловіку повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайстві), вчиненому в умовах воєнного стану, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 190 КК України).
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
Степан загинув поблизу населеного пункту Красногорівка Покровського району Донецької області
У Львові після ракетного удару сім’ю з 14 котами тимчасово поселили у модульному містечку
Разом із мамою та двома синами переїхали й 14 домашніх котів
На Харківщині загинув Герой зі Львівщини Іван Шнайдер
Іван загинув в районі населеного пункту Зіньківське Богодухівського району Харківської області
Коментарі