У Львові компанія "Bolt" почала безплатно перевозити медиків під час локдауну
Провідна європейська платформа для замовлення поїздок Bolt почала надавати допомогу у транспортуванні медичних фахівців Львова. Дев’ять львівських медичних установ уже отримали перші 300 промокодів на поїздки. Про це повідомили у Львівській міській раді.
У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією та переведенням громадського транспорту в режим спецперевезень, компанія Bolt вирішила підтримати медичних працівників Львова. Промокоди на поїздки дозволять їм комфортно і без затримок діставатися до місця роботи та додому.
«Ми сподіваємося, що наша допомога сприятиме злагодженій роботі медичних закладів і дозволить уникнути збоїв через можливі запізнення персоналу. Ми готові й надалі допомагати місту, зокрема його критично важливій інфраструктурі», — коментує керівник напряму замовлення поїздок компанії «Bolt» в Україні Сергій Павлик.
Компанія «Bolt» започаткувала ініціативу з перевезення медичних фахівців у березні 2020 року. За період карантину водії платформи «Bolt» здійснили 125 тисяч поїздок для медиків на суму понад 23 млн грн. Для реалізації ініціативи створено спеціальний сайт, де можуть зареєструватися медичні працівники й отримати промокод на поїздку.
У Львові компанія «Bolt» повністю забезпечувала перевезення медперсоналу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги та обласної інфекційної лікарні.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі