У Львові ковідні ліжка заповнені на 65 %: влада планує збільшити їхню кількість
Ситуація із захворюванням на Covid-19 у Львові є вкрай складною. Із загальної кількості ліжок у міських лікарнях Львова, які передбачили для лікування хворих на коронавірус, на сьогодні зайнятими є дві третин. Про це повідомили в Міській раді.
Зараз місто працює над розгортанням нових ліжок. Загалом, збільшити кількість ліжкомісць планують до трьох тисяч, щоб на випадок загострення ситуації мати запас.
Так, у міських медичних закладах, які приймають хворих на коронавірус, облаштували 1578 ліжок. Станом на 1 квітня, на лікуванні перебуває 1031 пацієнт. З них у 962 підтверджено коронавірусну хворобу, 65 — у реанімації. Ще 29 пацієнтів під’єднано до штучної вентиляції легень. Тож вільними залишаються 547 ліжок.
До слова, за останню добу до лікарень по місту госпіталізували 83 особи, виписали — 48.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі