У Львові купили специфічні патрони, якими стріляли в Сергія Шефіра

гш
гш

Патрони якими стріляли в Сергія Шефіра з обмеженої партії, що продавалися в магазині як спортивні. В Україну завезли тільки одну партію.

Про це повідомляє  головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов, посилаючись на джерело, близьке до збройного бізнесу.

«Це з партії патронів 7,62х39, ввезених в Україну з Угорщини, де кожна гільза була промаркована для визначення патрона як спортивного. Клеймо SM — це »Sport Munition«, вони надійшли в продаж років 6 тому в неіснуючому зараз магазині »Золотий фазан« у Львові. Ці патрони продавалися як цивільні спортивні, із застереженням, що для використання тільки на полігоні, а не на полюванні», — розповіло джерело.

За словами Бутусова, в Україну завезли тільки одну таку партію.

«Самі по собі патрони — не спеціальні, а звичайні армійські з кулею ПС, виробництва НДР. Угорці їх купили, розпакували з армійської тари, промаркували кожен патрон, щоб назвати спортивними (ймовірно для обходу якогось свого внутрішнього правила обороту), після чого якийсь сноровистий комерсант зумів ввезти їх в Україну і сертифікувати до цивільного обороту. Це продавалося в магазині під дозвіл», — додало джерело.

Бутусов зазначає, що кілер використовував патрони, які були в комерційному продажу, але вони виявилися дуже вже специфічними.

«Кількість їхніх власників не така значна, і під час обшуку будь-який такий патрон або використання такого патрона може тепер дати наводку на ймовірного кілера і його спільників. Цікавий слід», — пише головний редактор.

Нагадаємо, вчора МВС озвучило версії замаху на Шефіра.