У Львові матч завершився бійкою директорів клубів (ВІДЕО 18+)
Словесна перепалка завершилася бійкою
У Львові вчорашній матч 7 туру чемпіонату України з футболу між «Рухом» та «Дніпром-1» (2:3) завершився побоїщем. Господарі поля догравали вдев’ятьох і пропустили вирішальний гол на п’ятій компенсованій хвилині. Про це пише «FanDay».
Ситуація «вибухнула» відразу після фінального свистка. На полі представники команд влаштували масову бійку.
Відразу після гри спортивний директор «Дніпра-1» Євген Красніков влаштував словесну нецензурну суперечку з гендиректором Руху Дедишиним.
«Він ударив мене першим. За що ти мене вдарив? На*уй ти мене вдарив?
Так підемо віч-на-віч вийдемо.
Програв — терпи, бл*дь», — вигукував, нібито, Красніков.
Очевидці опублікували відео бійки.
Львівський депутат Адріян Гутник також відреагував на матч. Він назвав його шахрайством.
«Такого шахрайства в футболі я ще не бачив. До сьогодні футбольна команда «Дніпро 1» вигравала всі матчі в ФПЛ в поточному сезоні та не пропускала голів, і при такій «підтримці» суддівства є фактично аферолідером українського футбольного чемпіонату, маючи де факто наразі найбільше залікових очків.
На останній хвилині додаткового часу «Дніпро 1» у більшісті, та ще й з суддею (донецьким Юркою Івановим, якого, нажаль, якось недобили вболівальники «Агробізнесу», за «якісне» суддівство в Волочиську) таки запхали м’яча у ворота «РУХу».Ніби виграли, але в кінці після свистка , ще й влаштували бійку. Таким дніпрянам, та деяким з гостей, і всім суддям сьогоднішнього матчу взагалі не місце в футболі!», — відреагував на матч Адріян Гутник.
Нагадаємо, на ще одному матчі «Шахтар»–«Динамо» виступала звільнена з «Азовсталі» Пташка, Катерина Поліщук та Михайло Діанов зробив перший удар по м’ячу.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
Коментарі