У Львові медики скликали консиліум щодо 15-річної Олесі Шиян, травмованої через наляканих коней

5db5314c3c967
5db5314c3c967

Медики скликали консиліум,  до якого, окрім лікарів дитячої лікарні ОХМАТДИТ, увійшли кращі спеціалісти Львова, області та медуніверситету. Про це повідомляє «Zaxid.net».

Наразі, дівчинка перенесла сім операцій.

«Воюємо за ногу Олесі. Дівчинка кожний день в операційній: учора була, нині і завтра буде. Стан важкий. У неї була ішемія нижньої кінцівки через ушкодження підколінної артерії, тобто нога якийсь час була знекровлена, а це дало негативні наслідки. Тож ми робимо все для того, аби врятувати дитині ногу, консультуємося з найкращими спеціалістами», — розповіла «ZAXID.NET» в. о. директора львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ Олександра Бурда.

Також Олесю на початку тижня провідав у лікарні мер Львова Андрій Садовий, який пообіцяв, що мерія допоможе дівчинці усім необхідним для лікування.

«Перші дні — найважчі, Олесі потрібні дорогі ліки. Наразі витрачаємо гроші, які вдалося зібрати. Але лікування доньки буде тривалим, тож від допомоги небайдужих ми не відмовимося», — каже батько дівчинки Руслан Шиян.

Нагадаємо, інцидент стався у суботу ввечері на проспекті Свободи у Львові. Налякані фейєрверками, коні знесли лавку, де сиділа 15-річна дівчинка з Турки. Її відразу ж госпіталізували в реанімацію з діагнозом — відкритий перелом великої гомілкової кістки, забійно-рвана рана м’яких тканин лівої гомілки та стегна, кровотеча, посттравматичний тромбоз підколінної артерії, гостра ішемія лівої нижньої кінцівки.

Батьки дівчинки зазначають, що грошові кошти можна перерахувати на картку батька: 4149 4991 3381 6205, «ПриватБанк», Руслан Шиян.