Медики у Львові врятували 33-річній жінці єдину нирку, у якій була злоякісна пухлина (ФОТО)
Минуло вже 5 місяців після операції. Ольга чудово почувається і безмежно вдячна лікарям за сміливість та порятунок
Львівські хірурги аби забрати з нирки 33-річної Ольги Назаркевич злоякісну пухлину, спершу її видалили, а потім повернули до організму. Про це повідомила пресслужба Першого медоб'єднання Львова.
Аби не прирікати жінку з однієї вродженою ниркою, яку вразив рак, на гемодіаліз та подальшу трансплантацію донорського органу, спеціалісти Лікарні Святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова пішли на ризик.
Ольга народилася лише з однією ниркою. Ця патологія не впливала на якість її життя, допоки цьогоріч у травні лікарі не діагностували у молодої жінки карциному – рак єдиної нирки. Виявилось, що місце розташування пухлини недоступне для проведення звичайної операції з видалення. А зробити це потрібно було якомога швидше.
"Карцинома розташовувалася так, що видалити її в тілі пацієнтки було неможливо. До того ж – ця хвороба не давала часу чекати на те, поки з’явиться донорський орган. І ми не знали, скільки ще могла б прожити жінка без оперативного втручання. Тому були змушені ухвалювати швидке та радикальне рішення. Ми пішли на ризик — успішність операції була 50 на 50. Спершу ми мали видалити єдину нирку, зробити резекцію пухлини поза межами організму пацієнтки і потому виконати аутотрансплантацію. Тобто, пересадити пацієнтці її ж нирку. І нам це вдалося”, — розповідає Володимир Дмитрів, завідувач урологічного відділення Лікарні Святого Пантелеймона.
Раніше повідомляли: львівські лікарі дали 15-річному хлопцю можливість знову ходити після важкої ДТП (ФОТО)
Нині минуло вже 5 місяців після операції. Ольга чудово почувається і безмежно вдячна нашим лікарям за сміливість та порятунок.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі