У Львові місце на парковці автомобілісти ділили за допомогою пістолета
У Львові між водіями виник конфлікт через місце на парковці. За фактом відкрите кримінальне провадження, встановлюються обставини події. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.
В Личаківський відділ поліції 14 липня надійшла заява від 34-річного жителя Жовківського району. Він повідомив, що на автостоянці біля одного із супермаркетів між ним та водієм автомобіля «Субару» виник конфлікт через місце для парковки. Під час суперечки останній дістав з салону легковика пістолет для відстрілу гумових куль.
Правоохоронці встановили, що до вчинення правопорушення причетний 44-річний львів’янин, який мав на зброю відповідний дозвіл.
За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.4 т.296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Вчинення цього злочину карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі