У Львові молодики намагалися вкрасти таблички з-під дерев (ВІДЕО)

Їх виявила поліція

Сьогодні, 21 вересня, орієнтовно о другій ночі компанія із кількох молодих хлопців вирішили вкрасти таблички. Про це повідомив Керуючий справами виконавчого комітету Львівської міської ради Євген Бойко.

Гуляючи центром Львова у комендатську годину вони вирішили вкрасти таблички з-під дерев, які біля Катедри висадили всесвітньо відомий історик Тімоті Снайдер, почесний громадянин Львова, академік Ігор Юхновський та міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон.



"Дякуємо Патрульна поліція Львівської області, яка на цей “прикол” відреагувала миттєво. Хлопці так тікали, що по дорозі погубили частину вкраденого. Думаю, найближчим часом, усі таблички повернуться до своїх дерев." - написав Бойко.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

С
Саша

Ніякі це не хлопці, це звичайне бидло і головне щоб воно не уникло заслуженого покарання.

ОС
Ольга Степанівна

Що тут скажеш- бидло!!! Питається в задачі - навіщо їм ті таблички???

В
Воля

Питання, а чого вони гуляють в коменданську годину? Куди поліція дивитися?

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Для боротьби з ухилянтами існує ідея блокування їх банківських карток
  2. Професора Йосипа Лося, якого звинуватили в домаганнях до студенток Львівського національного університету, відсторонили від роботи
  3. МЗС відреагувало на скандальне відео польського політика у Львові
  4. У мережах з’явилося відео, як чоловік у військовій формі штовхає велосипедиста, якого після падіння «мобілізують»
  5. Трамп заявив, що війна в Україні закінчиться або дуже швидко, або взагалі ніколи

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався зниклим безвісти з 2024 року
  2. Затримали групу житомирян, які спеціально приїжджали до Львова обкрадати крамниці брендового одягу (ФОТО)
  3. У пʼятницю Львівщина попрощається з молодим Героєм Степаном Вʼєнцом
  4. З’явилися шокуючі подробиці про загибель малюка, якого знайшли мертвим у морозильній камері одеситки
  5. Професора Йосипа Лося, якого звинуватили в домаганнях до студенток Львівського національного університету, відсторонили від роботи