У Львові може не бути електрики до двох місяців, - Садовий

«Треба готуватися до дуже складних періодів»

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що львів’янам потрібно бути готовими до відключення електроенергії, яке може тривати до двох місяців. Про це пише Твоє Місто.

«Нам треба готуватися до ситуації, коли Львів може бути місяць, а то й два без електропостачання. Коли буде складна ситуація, то попит буде в два рази більший на заправлення генераторів дизелем і транспортування води. Місто має мати все своє. Ще раз наголошую: треба готуватися до дуже складних періодів», – сказав мер. 

Він уточнив, що на початку 2022 року енергетична система України мала семикратний запас міцності, але його легко можна втратити.

«Станом на сьогодні ми маємо двократний запас. Цей запас можна дуже легко втратити. Львів має певний запас міцності з точки зору на комунальні підприємства. Однак без електропостачання виживати буде складно», – додав Садовий.

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк уточнила, щоб львів'яни якісно пройшли через осінньо-зимовий період, необхідно закупити паливовозки та водовозки.

«Нам ще потрібно докупити паливовоз. У випадку, якщо станеться так, що необхідно буде довозити пальне до точок, де є дизельгенератори. І нам треба закупити водовозку. Це є важливо, адже наразі водовозок нам бракує», – додала Маруняк.

Читайте також: «Львівобленерго» готується до зими та вдосконалює графіки відключення світла

Наразі у «Львівобленерго» немає інформації стосовно впровадження графіків відключень.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт