У Львові можна придбати мультимодальний квиток на проїзд в електротранспорті

multymodalnyylogo-5aa0a60f
multymodalnyylogo-5aa0a60f

З 14 до 22 вересня львів’яни та гості міста матимуть можливість придбати мультимодальний квиток за 125 грн. — 7-денний абонемент на проїзд у трамваях, тролейбусах. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Разом із цим додатково отримають промокод на користування сервісами прокатів Некстбайк Україна і електросамокатів E-wings.

Придбати єдиний тижневий абонемент на проїзд у електротранспорті, з промокодами до сервісів, можна на сайті: https://tickets.lvivelectrotrans.com.ua/

Гаслом Європейського тижня мобільності–2020 є «Пересування без шкоди для довкілля!», яке спонукає громаду замислитися над тим, як транспорт впливає на якість міського повітря.

Водночас, мультимодальність сприяє комбінуванню різних способів пересування містом в межах одного переміщення або впродовж дня, в залежності від того, який спосіб є доречний в тому чи іншому випадку. Наприклад, використання мультимодального квитка дозволяє поєднувати трамвай чи тролейбус з електросамокатом чи велосипедом.

ЄТМ у Львові організовує Львівська міська рада спільно з КУ Інститут міста та проєктом TUMIVolt — міська мобільність з відновлювальної енергетики Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), що стартував в кінці минулого року у Львові.