У Львові "на гарячому" попались викрадачі номерних знаків (ФОТО)

Близько 5 години ранку на вулиці Кульпарківській заступник командира 1 батальйону Ярослав Антонюк та інспектор відділу моніторингу помітили двох підозрілих осіб, які почали втікати, щойно на горизонті з‘явилися патрульні.


Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Львівської області.


Чоловіки швидко сховали якийсь предмет під колесо і продовжили втечу. За кілька метрів кинули у ялинки ще один схожий предмет.


Коли командир пробігав біля ялинок, то побачив, що це державний номерний знак іноземної реєстрації, а поруч викрутка.


Патрульні затримали втікачів. Особи поводилися схвильовано, нічого не хотіли пояснювати і заперечили свою причетність до викинутих речей.


Під колесом офіцери виявили аналогічний номерний знак. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Затриманим 34 та 39 років.


Один із них раніше судимий за ч.2 ст.186 ККУ (Грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб) та нещодавно вийшов з місць позбавлення волі.



 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  2. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  3. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  4. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  5. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті