У Львові "на гарячому" затримали грабіжників, які намагалися пограбувати недобудований супермаркет (ФОТО)
Сьогодні, близько 1 години ночі, екіпаж патрульної поліції отримав повідомлення, що на вулиці Антонича, невідомі особи проникли у приміщення ще недобудованого супермаркету. Про це пише прес-служба патрульної поліції Львівської області.
Інспектори помчали туди, виключили проблискові маячки та зустрілися з заявником. Чоловік провів патрульних неподалік та показав ще одну особу, яка ймовірно чатувала до приїзду правоохоронців, щоб повідомити своїх поплічників.
[gallery ids=«95525,95526,95527,95528,95530,95532»]
Офіцери викликали на підкріплення ще один екіпаж поліції. Патрульні оточили будівлю по периметру, щоб унеможливити втечу зловмисників, та зайшли всередину. Там вони почули звук падіння чогось важкого. На землі лежали різні електроінструменти, деякі були спаковані в сумки. Перевіривши приміщення, офіцери виявили двох чоловіків.
Пояснити, що вони там робили, особи не змогли. Патрульні затримали і особу, яка ймовірно стояла, так би мовити «на атасі».
На місце викликали слідчих та експертів. 28, 27 та 23-річного мешканців інших областей доставили до Сихівського відділу поліції.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- «Я молодший за Путіна, це важливо», - Зеленський
- Зеленський заявив, що росія найближчими днями може завдати нового масованого удару
Найчитаніше
- На Львівщині 29 людей госпіталізували після відвідування Буковелю
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
Коментарі