У Львові на хабарі в 1 млн грн "попався" службовець філії «Нафтогазу» (фото)
За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито директора філії ТзОВ «Нафтогаз Тепло» одного з міст районного значення Львівської області, яка, серед іншого, займається електропостачанням (ч. 4 ст. 368-3 КК України). Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області.
Встановлено, що керівник філії одержав від директора одного з товариств Новояворівська, яке займається будівництвом нерухомості, неправомірну вигоду у розмірі 1 млн грн. Натомість він обіцяв посприяти, аби новозбудований підприємством багатоквартирний будинок був приєднаний до електромереж якомога швидше, не чекаючи, коли буде збудована додаткова підстанція, до якої, згідно проектної документації, і мало бути підключення. Крім цього, у цю суму входили послуги по невідключенню від електропостачання сусіднього будинку тієї ж фірми, який уже зданий у експлуатацію, проте під’єднаний до електромережі з порушеннями правил.
Наразі, фігуранта затримано у порядку ст. 208 КПК України відразу після передачі коштів, предмет неправомірної вигоди вилучено.
Проводяться невідкладні слідчі дії, по закінченню яких буде вирішуватися питання щодо повідомлення йому про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3 років, з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Затримано інспектора відділу митного оформлення митного поста «Краковець» Львівської митниці
Митник «пропустив» вивезення з України 180 тисяч доларів США з порушенням митних правил
На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
Мирослав Хрущ вимагав хабарі за пропуск через кордон незадекларованої готівки
У Львові завідувача відділення Університетської лікарні затримали на хабарі 600 доларів
За інформацією прокуратури, лікар отримав 300 доларів у вересні, а ще 300 доларів у грудні минулого року
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі