У Львові на хабарі за виготовлення документації на будівництво затримано колишню працівницю ДАБІ (ФОТО)
Сьогодні було затримано колишню працівницю ДАБІ на понад 20 тис дол США хабаря за виготовлення документації на будівництво. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області.
За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури викрито колишню працівницю Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.
Жінці інкримінують статтю ч. 3 ст. 368 КК України.
«За даними слідства, вона вимагала та отримала від представника двох забудовників 23 690 дол США для подальшої передачі вказаної суми неправомірної вигоди службовим особам ДАБІ. За це вони мали вирішити питання реєстрації декларації про готовність закінченого будівництвом об’єкта до експлуатації та реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних робіт», — повідомили у прокуратурі.
Жінку було затримано в порядку ст. 208 КПК України після одержання нею частини неправомірної вигоди у сумі 20 000 дол США.
Наразі, тривають слідчі дії, вирішуються питання щодо повідомлення фігурантці про підозру, обрання їй запобіжного заходу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Львові завідувача відділення Університетської лікарні затримали на хабарі 600 доларів
За інформацією прокуратури, лікар отримав 300 доларів у вересні, а ще 300 доларів у грудні минулого року
Проректора військової академії з Хмельницького звільнили з посади за зловживання та перевели в підрозділ ДПСУ на Сході країни
Посадовець залучав підлеглих до будівництва власного двоповерхового будинку на околиці Хмельницького
НАБУ готує екстрадиційний запит щодо Міндіча
Слідство співпрацює більш ніж із десятьма міжнародними юрисдикціями для отримання інформації про фінансові транзакції, рахунки та майно фігурантів
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі