У Львові на хабарі затримано заступника директора коледжу (ФОТО)

Чоловік вимагав 35 тисяч гривень

У Львові заступник директора одного з коледжів вимагав та одержав від підприємця неправомірну вигоду в сумі 35 тисяч гривень. Про це повідмоляє Поліція Львівської області.

Він вимагав кошти за сприяння у наданні в оренду приміщення у навчальному закладі площею 100 квадратних метрів - для здійснення підприємницької діяльності та без дотримання офіційної процедури передачі цього приміщення в оренду.

7 серпня правоохоронці затримали зловмисника під час одержання усієї суми.

Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Читайте також: силовики затримали посадовців ТЦК у Волинській та Чернівецькій областях (ФОТО)

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
  5. На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль