У Львові на кожні 100 місць у дитячих садках - 175 дітей
На кожні 100 місць цьогоріч у львівських дитсадках претендують 175 дітей. Це один із найвищих показників наповненості ДНЗ в Україні. Про це повідомляє Львівський портал.
За словами депутата Юлії Гвоздович, частина груп критично переповнені, багато батьків отримують відмови.
«Нестача місць породжує ризики (а, певно, і випадки) корупції. Із 15 серпня у Львові запрацювала нова платформа для електронної реєстрації дітей у ДНЗ, однак із нею у батьків виникло не менше, а ще більше проблем і суперечностей. Також громадська рада при управлінні освіти ЛМР виявила, що в деяких садочках Львова діти бавляться страшенно застарілими та зламаними іграшками», – заявила вона.
Відтак Юлія Гвоздович просить управління освіти надати їй копії документів про використані кошти на розробку та підтримку електронної системи реєстрації в дошкільні заклади міста Львова, внести цілу низку змін до порядку набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до дошкільних навчальних закладів Львова; надати їй копії підтверджуючих документів, за якими новобудови міста отримають «свої» дитсадочки, як це передбачають відповідні нормативні акти. Також депутатка просить чиновників передбачити у 2018 році кошти на оновлення іграшок та спортивного обладнання в ДНЗ.
Вона також зазначила, що завідуючі дитсадків дуже часто набирають у групи більше дітей, ніж це можливо, таким чином «запаковують» садочки.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі