У Львові, на маршруті № 19, курсуватимуть 10 автобусів "Ataman"
На маршруті № 19 (вул. Щурата–пр. Червоної Калини) курсуватимуть 10 автобусів ЛК АТП № 1. Як повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий, з 12 січня на маршруті № 19 курсуватимуть автобуси «Аtaman», які до цього курсували на маршруті № 9.
Про це пише прес-служба міської ради Львова.
«Із суботи, 12 січня, нові великі автобуси поїдуть за маршрутом № 9. Відповідно, 10 вивільнених автобусів «Аtaman» поїдуть на маршрут № 19. Це дозволить забезпечити якісне сполучення мешканців з мікрорайону Топольна із Сиховом. Також автобуси «Аtaman» зручні у користуванні для людей з інвалідністю, оскільки в них передбачено зручний заїд осіб на візочках», — повідомив Андрій Білий.
Додамо, що маршрут № 19 обслуговує комунальне АТП № 1.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі