У Львові на три дні перекриють ділянку вулиці Стрийської
Це частина масштабного оновлення Стрийської, яке триватиме близько трьох місяців
З 14 до 16 квітня у Львові триватиме черговий етап ремонту вулиці Стрийської. Цього разу дорожники асфальтуватимуть ділянку від вулиці Наукової до вулиці Вернадського у напрямку виїзду з міста.
Як повідомили у Львівській міській раді, через суцільне вкладання покриття цей відрізок буде повністю закритий для руху транспорту протягом трьох днів.
На час проведення робіт проїзд організують по протилежній, непарній стороні вулиці Стрийської, де запровадять двосторонній режим: дві смуги працюватимуть на в’їзд у місто, а одна — на виїзд. Громадський транспорт та приватні автомобілі рухатимуться саме за цією схемою.
Ремонт внесе зміни і в роботу електротранспорту. Зокрема, тролейбус №23 курсуватиме за скороченим маршрутом «Ряшівська — Хуторівка», а тролейбус №25 їздитиме лише до зупинки «Хуторівка». Водночас маршрут №22 працюватиме без змін завдяки використанню тролейбусів із автономним ходом.
Це частина масштабного оновлення Стрийської, яке триватиме близько трьох місяців. Після завершення робіт кількість смуг на магістралі збільшать до чотирьох, одна з яких буде виділена спеціально для громадського транспорту. Водіїв закликають бути уважними та враховувати можливі затори на цій ділянці.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі
Була добра дорога все позривали