У Львові на три місяці перекриють перехрестя вул. М. Бойчука–вул. С. Боткіна (схема об’їзду)
Від 22 січня, і до кінця квітня на перехресті вул. М. Бойчука–вул. С. Боткіна ЛМКП перекриють рух для транспорту. «Львівводоканал» проведе роботи з реконструкції водопровідних і каналізаційних мереж.
Як зазначили у пресслужбі Львівської міської ради, для проїзду перехрестя перекриють з 08:00 год. 22 січня, а відновлять рух о 22:00 год. 30 квітня. Це відбудеться у зв'язку з реконструкцією водопровідних і каналізаційних мереж на цій ділянці дороги.
Роботи виконує ЛМКП «Львівводоканал». Об’їзд перехрестя буде здійснюватися відповідно до затвердженої тимчасової схеми організації дорожнього руху.
Щоби переглянути фото ближче, клікніть на нього.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі