У Львові на вул. Любінській, 98 хочуть облаштувати дитячий майданчик
Мешканці будинків вул. Любінська 98, вул. Баштанної, 1 та вул. Караджича 14 просять облаштувати у спільному подвір’ї їхніх будинків дитячий майданчик. Про це Форпосту розповів депутат Львівської міської ради фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Ігор Зінкевич.
«Мешканці наголошують, що територія поблизу будинків є абсолютно придатною для дитячого майданчика, більше того - наголошують на тому, що вже подавали документи щодо включення в ухвалу Львівської міської ради за №3091 від 26.01.2016 «Про затвердження Схеми розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території Залізничного району м. Львова, однак поки що безрезультатно», - зазначив Ігор Зінкевич.
Відтак, депутат звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з проханням надати доручення щодо включення до вище згаданої ухвали ділянки біля буд. №98, що по вул. Любінській та внести в перелік об’єктів, які будуть реалізовуватись за рахунок Бюджету розвитку, будівництво дитячого майданчика за адресою вул. Любінська, 98.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі