У Львові на вул. Стрийській збільшать протяжність «зеленої хвилі» світлофорів
Новий режим керування запрацює зі середи, 18 лютого.
У Львові на вул. Стрийській змінять режими керування на всіх світлофорах від вул. Скорини до вул. Мікльоша для розширення координованого управління світлофорами «зелена хвиля», щоб пришвидшити виїзд транспорту з міста. Про це повідомили у ЛКП «Львівавтодор».
Наразі у напрямі виїзду з міста скоординовано працюють два світлофорні об’єкти: вул. Стрийська — вул. Вернадського та вул. Стрийська — вул. Мікльоша.
Після нещодавнього запуску нового світлофорного об’єкта на вул. Стрийській режим жорсткої координації охопить світлофори уже на чотирьох локаціях:
- вул. Стрийська — вул. Максимовича — вул. Скорини;
- вул. Стрийська біля зупинки громадського транспорту «Максимовича»;
- вул. Стрийська — вул. Вернадського;
- вул. Стрийська — вул. Мікльоша.
Режим координації працюватиме у напрямку виїзду з міста в усі дні, крім неділі:
- у будні дні — з 16:00 до 20:00;
- у суботу — з 08:00 до 10:00.
На час дії режиму координації зелений сигнал для пішоходів на світлофорному об’єкті біля зупинки громадського транспорту «Максимовича» буде вмикатись автоматично. В інший час для переходу необхідно скористатися кнопкою виклику пішохідної фази. Максимальна тривалість очікування дозвільного сигналу для пішоходів при зміні режиму регулювання на всіх світлофорах не зміниться. Транспортна фаза складатиме 45 с.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі