У Львові на вулиці Героїв УПА автомобіль збив пішохода
69-річний водій Volkswagen Jetta здійснив наїзд на 58-річного львів’янина
Дорожньо-транспортна пригода за участю пішохода сталася у Львові вчора ввечері, 5 листопада, близько 19:20, на вулиці Героїв УПА. Про це повідомляє поліція Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля Volkswagen Jetta, 69-річний житель Львова, здійснив наїзд на пішохода, 58-річного львів’янина.
Внаслідок інциденту постраждалий чоловік отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований. Обставини, за яких стався наїзд, наразі встановлюються.
За фактом дорожньо-транспортної пригоди слідчі Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження.
Справа кваліфікована за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Наразі правоохоронці встановлюють всі деталі події.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині з початку року у ДТП загинули 12 дітей (ФОТО)
За період з січня по жовтень 2025 року на автошляхах області внаслідок ДТП 12 дітей загинуло, ще 70 травмовані
На сміттєвому полігоні на Львівщині постраждали двоє водіїв вантажних автомобілів (ФОТО)
Відбулось перекидання напівпричепа на припаркований вантажний автомобіль MAN
Поліція Львівщини встановлює особу жінки, яку на смерть збили автомобілі
Усіх, хто володіє будь-якою інформацією, що допоможе встановити обставини ДТП та особу загиблої, просять повідомити на оперативну лінію 102 або у найближчий підрозділ поліції.
Найкоментованіше
- У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
- За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль
Коментарі