У Львові на вулиці Промисловій відкрили оновлене трамвайне депо (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 13 вересня 2021 року у Львові на вулиці Промисловій, 29, після реконструкції запрацювало оновлене трамвайне депо № 2 ЛКП «Львівелектротранс». Про це повідомляє «Варта1».

Зазначимо, що за результатами міжнародного тендеру 15 червня 2020 року, ЛКП «Львiвелектротранс» пiдписало контракт на реконструкцію трамвайного депо з переможцем львівською компанією ПП «ВIР-Західбуд».

Загальна вартість контракту становила — 3,5 млн евро.

Загальна вартість контракту становила — 3,5 млн євро, а фінальна — склала 2,8 млн євро. Роботи були виконані вчасно — впродовж одного року. Проєкт у повному обсязі профінансовано за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Консультаційний супровід та технічний нагляд здійснювала французька компанія «Ежіс Інтернешнл».

За результатами реалізації контракту з реконструкції депо втілено такі завдання: змонтовано нову котельню з енергоефективними котлами; влаштовано нову систему теплопостачання; замінено мийний комплекс для трамваїв та очисні споруди; покращено електроосвітлення цеху, вентиляцію; реконструйовано побутові та адміністративні приміщення; проведено заміну трамвайної колії та контактної мережі; підвищено енергоефективність, рівень комфорту і безпеки комплексу споруд ЛКП «Львівелектротранс».

У ЛКП «Львівелектротранс» зазначають, що депо на вул. Промисловій буде головним функціонуючим трамвайним депо підприємства, з якого на маршрути виїжджатиме увесь трамвайний рухомий склад.

Історична довідка про трамвайне депо № 2 на вулиці Промисловій:

Нагадаємо, що 22 серпня 1908 року було урочисто відкрито трамвайне депо № 2.

Друге трамвайне депо збудоване в районі так званої Габрієлівки, на перехресті вулиць Нова Різня (нині Промислова) і вул. Волинська. Його спроектував iнженер Ян-Антоній Богуцький, у стилі «геометричної» сецесії, який тоді був рідкісний для промислових об’єктів. Фасад депо прикрасили двома пілонами, зі спертим на них балконом, а над ними розмістили великий гребінь.

Розбудову технічних приміщень продовжили у 1910 році, коли влада міста дала для цього кредити. У депо могло поміститися 70 трамвайних вагонів, а також будувалися приміщення для трамвайного господарства, які будувала львiвська компанія «Улям» (власник — Міхал Улям).

Крім зали (ангару) для трамвайних вагонів, збудували склади для матеріалу і стайню для коней. Тому що «коні» — це була служба технічна (нині — СЕГ).

Також була збудована зала для відпочинку (почекальня кондукторська).

Для відкриття депо на територію привезли декілька найстаріших трамваїв, iз депо на вулиці Вуглецькій, а також отримали нові. Старi трамваї прикрасили вiнками i квітами.

У 1970-ті роки під час реконструкції депо був збудований профілакторій трамвайного депо № 2.

[arve url=«https://youtu.be/_MgE1_D7ie8» loop=«no» muted=«no» /]

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Українців штрафуватимуть та судитимуть за зберігання дров: детальніше про ухвалений Радою закон
  2. На Закарпатті СБУ та Нацпол затримали заступника комбрига та керівника РТЦК (ФОТО)
  3. Автівки виставляли на продаж: БЕБ на Львівщині викрило БФ, який завіз 130 автомобілів під виглядом гуманітарної допомоги (ФОТО)
  4. У страшній ДТП загинув воїн зі Львівщини
  5. Живим коридором, навколішки на Львівщині зустрічали "на щиті" загиблого на Курщині морського піхотинця (ФОТО)

Найчитаніше

  1. Українців штрафуватимуть та судитимуть за зберігання дров: детальніше про ухвалений Радою закон
  2. На Закарпатті СБУ та Нацпол затримали заступника комбрига та керівника РТЦК (ФОТО)
  3. На Львівщині водій маршрутки може сісти за грати на 10 років (ФОТО)
  4. Українських туристів, які збираються до Єгипту, попереджають про ризики для життя
  5. Живим коридором, навколішки на Львівщині зустрічали "на щиті" загиблого на Курщині морського піхотинця (ФОТО)