У Львові перекрили вулицю Шота Руставеллі, через аварійний білборд (фото)
Сьогодні, 7 червня, по вулиці Шота Руставеллі, поліція обмежила рух транспорту, через аварійний білборд. Незадовільний стан рекламної конструкції побачили перехожі, які й викликали працівників поліції.
Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Львівської області.
Оскільки білборд в аварійному стані й міг впасти на проїжджу частину, було прийнято рішення перекрити вулицю.
«Зараз очікується автовишка від фірми-власника рекламної конструкції та комунальні служби. Рух громадського та приватного автотранспорту тимчасово курсуватиме по вулиці Франка», — зазначила у коментарі речник патрульної поліції у Львівській області, Катерина Рибій.
Відновити рух транспорту планується до години часу.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
- Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна
Найчитаніше
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі