У Львові на зупинках транспорту хочуть встановити термінали з продажу квитків

a930a9acced5f156bc5a9bf4bd4f2dd7-wide-big
a930a9acced5f156bc5a9bf4bd4f2dd7-wide-big

Для покращення якості його роботи необхідно вкладати великі кошти з міського бюджету та залучати фінансування міжнародних інституцій. Видатки підприємства збільшуються через невідповідність вартості тарифу, повідомили у пресслужби міської ради.

Як пояснює Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, необхідно переглядати тариф на проїзд в електротранспорті, якщо змінюється собівартість.

Також місто планує встановити на зупинках громадського транспорту термінали з продажу квитків, а вартість проїзду, оплаченого з допомогою проїзного квитка, значно зменшити.

За його словами, при перегляді тарифу на проїзд в електротранспорті пропонуватимуть запровадити різницю між тарифом у водія і тарифом на квиток, придбаним в інших місцях.

«Для цього на більшості зупинок електротранспорту буде встановлено термінали, де можна буде, або за готівку, або банківську картку придбати квиток. Ці термінали будуть встановлені за кошти інвестора, і навіть «Львівелектротранс» буде отримувати кошти за оренду.

Так сьогодні більше 20 % пасажирів купує разовий квиток не у водія, зокрема QR-коди. Також нижчою ціна проїзду буде при купівлі місячного квитка", — додав Андрій Білий.

Однак, щоб впроваджувати зміни у вартості тарифу, мають відбутися громадські обговорення та консультації.

Нагадаємо, що сьогодні у міській раді пропонували збільшити вартість разової поїздки збільшити до 6 грн; вартість разової поїздки на квитка придбаний у водія — 7 грн; квиток на 90 хвилин, який дає можливість пересадки, — 8 грн; місячний абонемент — 200 грн.