У Львові нацгвардійці урочисто підняли синьо-жовтий стяг

Вчора, 7 листопада, у Львові на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні 2-га Галицька бригада Нацгвардії України підняла синьо-жовтий стяг. Про це інформує пресслужба ЛМР.
«Важливо, щоб усі розуміли силу цього символа — Прапора. Адже за нього люди віддають життя, із ним їх проводжають в останню путь. Ця традиція покликана нагадувати всім нам, чому наші Герої присвятили своє життя. Наш Прапор завжди з нами і в радісні миті — коли наші спортсмени піднімаються на п’єдестал перемоги», — каже міський голова Львова Андрій Садовий.
Починаючи з 23 серпня, Дня Державного прапора, у Львові щотижня у суботу, о 15:00 год., прапор над Меморіалом пам’яті Героїв Небесної Сотні підійматимуть інші структури — пожежники, нацгвардійці, поліцейські, пластуни.
varta1.com.ua: Новини

Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації

На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто

У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Мешканець Львівщини намагався завезти до України російську літературу
- Понад 20 загиблих внаслідок ракетної атаки по Сумах: жахливі кадри з місця події (ФОТО/ВІДЕО)
- У Львові переселенець палив автівки цивільних перед тим чіпляючи на них номерні знаки ЗСУ
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
Найчитаніше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- Місто на Львівщині попрощається з двома Героями
- Львівщина сьогодні прощається з військовослужбовцем, який трагічно загинув після повернення з війни
- На війні загинув 26-річний Герой зі Львівщини Олександр Дячишин
Коментарі