У Львові навесні знову ремонтуватимуть вулицю Богдана Хмельницького
Вулицю після ремонту відкрили, однак нещодавно оголосили тендер на додаткові роботи….
Навесні цього року на вулиці Богдана Хмельницького (від вул. Промислової до вул. Липинського) планують облаштувати дорожне покриття, антипаркувальні стовпці, зробити розмітку, поставити знаки і прокласти лінії зв’язку.
Як повідомляє Tvoemisto.tv, також, згідно з рішенням виконавчого комітету, мають відремонтувати заїзд та перелаштувати мережі біля будинків №223 і №225. Переможцем тендеру на понад 51 млн грн на додаткові роботи з реконструкції вул. Богдана Хмельницького стало ТзОВ «Онур», яке ще у 2020 році розпочало ремонт на цій вулиці. Частину з цих коштів скерують саме на роботи, що розпочнуться весною.
Первісна загальна вартість робіт, згідно з договором між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», становила близько 200 млн гривень, із них вже оплатили 144 млн грн. Так, провели тендер на 51 млн гривень, звідки 30 млн грн ще потрібні на виплату заборгованості підряднику.
«Ті роботи, за які була заборгованість – це ремонт дорожнього покриття на перехресті із кільцем руху по Липинського, Кукурудзяна, Хмельницького. Реконструкція об’єкту на залізничному переїзді, прокладання підземних та інженерних мереж газопостачання, встановлення вуличних меблів та велопарковок – це те, що було по проєкту заборгованості, і ми зараз це оплачуємо. Отже, частину коштів будуть виплачувати за нові роботи, а іншу, 30 млн грн, – за заборгованість за попередні роботи», – зазначив у коментарі керівник ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк.
Він пояснює, що заборгованість і кошти за додаткові роботи не виплатили через те, що окремі роботи винесли в боргований проєкт через зміни в первинно-проєктну документацію під час будівельних робіт. Зараз разом із ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» вже провели коригування проєктної документації. Додамо, що цьогоріч на цій ділянці планують завершити ремонтні роботи.
Нагадаємо, що вулицю Хмельницького після ремонту відкрили влітку 2021 року. Роботи там тривали із травня 2020 року. Ремонтувало вулицю ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл». Окрім цього, у Львові знову планують розширити ще одну ділянку вулиці на виїзді з міста в районі ринку «Галицьке перехрестя». Там хотіли облаштувати додаткову смугу руху для повороту направо, перед виїздом на трасу. Частину вулиці Хмельницького до Промислової відремонтували у 2015 році в межах реконструкції вулиць уздовж трамвайного маршруту №6 за кошти ЄБРР.
Як повідомлялося, у Львові відкриють проїзд двома вулицями.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі