У Львові назвали причину масового отруєння людей у кафе

Сальмонела

Причиною масового отруєння у двох львівських закладах стала сальмонела. Про це пише ZAXID.NET.

Директорка Львівського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України Наталія Тімко-Іванченко уточнила, ці два спалахи сталися у закладах громадського харчування, які між собою ніяк не пов’язані.

«У першому спалаху є семеро людей, з них одна дитина. Вони були госпіталізовані впродовж суботи-неділі і з тих пір кількість хворих не збільшується. У матеріалі від трьох хворих бактеріологи Львівської обласної інфекційної лікарні підтвердили сальмонелу, тому ми говоримо про випадки сальмонельозу», – сказала Наталія Тімко-Іванченко.

У другому спалаху станом на зараз госпіталізовано 16 осіб, з них двоє дітей. Учора методом ПЛР фахівцями Львівського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України в однієї пацієнтки було підтверджено сальмонелу.

«Госпіталізація триває від неділі і до сьогодні, стан хворих, які були госпіталізовані раніше, вже з позитивною динамікою. Тих, хто тільки поступає в лікарню – середньої важкості», – додала Наталія Тімко-Іванченко.

До інфекційної лікарні госпіталізували людей, що харчувалися у кафе «CACAO» на пр. Червоної Калини і у кафе «Анхор» на вул. Земельній, 23.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт