У Львові не курсує електротранспорт
Через негоду
![](/uploads/media/5f/c9/5fc9f3c663b1db211526f0be71e04a31_w640.jpg)
Сьогодні, 12 грудня, у Львові не курсують трамваї та тролейбуси через обледеніння та численні пориви контактної мережі. Про це повідомила Львівська міська рада.
«Через стійке обмерзання трамвайної та тролейбусної електромережі, а також через пориви контактної мережі внаслідок падіння дерев, станом на зараз на лінію не змогли виїхати трамваї і тролейбуси. Аварійні бригади ЛКП «Львівелектротранс» працюють у посиленому режимі, щоб відновити рух трамваїв та тролейбусів у місті», - повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».
На автобусні маршрути сьогодні випустять більше транспортних засобів.
Нагадаємо, у Львові впали понад 100 дерев, пошкоджено автомобілі.
Читайте також
![](/uploads/media/0a/yz/0ayz038855fd0a5f744776e5fec5ea0b_w1280.jpg)
Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Усі в укриття!!!!
![](/uploads/media/cb/bb/cbbb46868df478199b63cfaa555cb218_w1280.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/19/67/196727533f0c0262f76a890981d01aa2_w640.jpg)
Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів!
Не нехтуйте сигналом тривог!