У Львові негода наробила лиха (ФОТО)
У Львові сьогодні, внаслідок сильних поривів вітру, зауважені пошкоджені електроопори та повалені на проїжджу частину дерева. Про це повідомляє «Варта1».
Як повідомляє очевидець, буревій звалив на проїжджу частину дерево на вулиці Тернопільській, 12.
«Між Малеховим та Грибовичами вітер повалив дерево, одна смуга в напрямку Львова заблокована, буде скоро корок», — написав ще один очевидець.
Нагадаємо, по території Львова та області до кінця доби 14 та 15 січня очікуються сильні, поривчасті вітри. Про це повідомили у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології.
До кінця доби 14 січня очікуються пориви сильного вітру 25–27 м/с.
А завтра 15 січня — пориви північно-західного вітру 15–20 м/с. На дорогах ожеледиця.
У зв’язку з цим оголошено 3-й рівень небезпечності, помаранчевий.
Додамо, що при сильному вітрі надзвичайники рекомендують закрити вікна, а також прибрати з балконів та лоджій предмети, які можуть випасти назовні. На вулиці треба триматися якомога далі від рекламних щитів, вивісок, дорожніх знаків та ліній електропередач.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі