У Львові невідомий здійснив крадіжку з пам'ятної дошки захисників, які загинули на війні в Україні (ВІДЕО)

Біля входу до одного із львівських ліцеїв

Вночі, з неділі на понеділок, 13 лютого, о 03:30 год., у Львові біля входу до одного із начальних закладів невідома особа вкрала дві електронні свічки з дошки пам'яті про загиблих випускників ліцею, які загинули у бою проти російських окупантів.

Про це «Варті-1» повідомив колишній вчитель ліцею 28 ЛМР, біля якого і було здійснено крадіжку, Михайло Коваль. Він і оприлюднив відео скоєного з камери спостереження.

Зазначається, що навчальний заклад знаходиться на вулиці Тютюнників, 2.

«Можливо хтось впізнає »героя«?», - йдеться у повідомленні Михайла під відео.

Раніше повідомлялося, у Львові дівчині на голову впав шматок ліпнини.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  5. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів