У Львові невідомий повідомив про замінування школи на вулиці Угорській: правоохоронці евакуювали 300 людей (фото)


У четвер, 18 лютого, до поліції надійшло анонімне повідомлення про замінування школи у Львові. Анонім зателефонував зранку, об 11:00 год. На місце виїхали поліціянти. Вибухонебезпечних предметів на території не знайшли. Про це повідомили в Поліції Львівської області.


Правоохоронці обстежили приміщення навчального закладу на вулиці Угорській та прилеглої території.З будівлі було евакуйовано близько 300 людей. На місці події працювали спеціалісти-вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативна група відділу поліції, а також співробітники інших служб поліції Львівщини.





Крім того, зараз проводяться заходи для встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.



Фото: Поліція

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю