У Львові обіцяють відкрити для проїзду вулицю в центрі міста
Завершення ремонтних робіт

Львівелектротранс завершує роботи із заміни аварійної ділянки колії на вул. Винниченка, у четвер, 15 серпня, тут планують відновити рух транспорту
Про це повідомляє ЛМР.
Зазначається, що ЛКП «Львівелектротранс» завершує заміну аварійної ділянки колії на вул. Винниченка, 10-12 у напрямі до центру міста.
«На час робіт, які тривали впродовж двох діб, автобуси та приватні авто оминали закриту ділянку по вул. Винниченка – біля обласної ради. У четвер, 15 серпня, рух транспорту по вул. Винниченка має відбуватись вже у звичному режимі», - пишуть в ЛМР.
Читайте також: На Львівщині запрацював Telegram-бот для повідомлень про корупціюФахівці ремонтних бригад ЛКП «Львівелектротранс» на вул. Винниченка, 10-12 мали замінити 50 м аварійної колії. Для заміни колії проводили демонтаж бруківки на проїзній частині.
varta1.com.ua: Новини

На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто

У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків

На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львові оштрафували дівчину за продаж синьо-жовтих стрічок
- На Львівщині знайдено мертвою 16-річну дівчину
- На Сумщині поліг у бою командир відділення стрілецького батальйону Василь Солтис з Радехівщини
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який три роки вважався безвісти зниклим
- На війні загинув Герой зі Львівщини Мар'ян Кічура
Коментарі