У Львові обікрали торговий центр

Злодійкою виявилася мешканка Львова

15 серпня, о 17:40 год., до поліції надійшло повідомлення про крадіжку товару з одного з торгових центрів на вулиці Джорджа Вашинґтона у Львові.

Як повідомляє Нацполіція Львівщини, проведеними заходами оперативники кримінальної поліції встановили, що до вчинення крадіжки причетна 38-річна львів’янка, та затримали її в порядку ст. 208 КПК України. Також правоохоронці виявили та вилучили у неї речові докази.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) ККУ. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від п’яти до восьми років.

Невдовзі суд обере затриманій запобіжний захід.

Як повідомлялося, мешканець Луганщини зухвало обікрав офіс політичної партії на заході України.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
  2. На Львівщині «свідок Єгови» сяде за грати через відмову від отримання бойової повістки
  3. На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
  4. Міністр пояснив, чому поліцейських не мобілізують на фронт
  5. На Курщині загинув Герой зі Львівщини, який став на захист України у січні 2025 року

Найчитаніше

  1. На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
  2. Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
  3. На Курщині загинув Герой зі Львівщини, який став на захист України у січні 2025 року
  4. Увага! На Львівщині безвісти зникла 16-річна дівчина
  5. Серед 175 наших людей, яких сьогодні звільнили з полону, 70 воїнів 24 ОМБр імені короля Данила (СПИСОК)