У Львові обрали найкращого двірника 2023-го року

Працює в Палаці Потоцьких

У п’ятницю, 7 квітня, у Львові оголосили переможця конкурсу «Найкращий двірник Львова – 2023». Ним став Богдан Єсип, який вже 12 років працює в Палаці Потоцьких.

Загалом містяни запропонували на конкурс 51 учасника. Найбільше голосів отримав Богдан Єсип. Він прибирає подвір’я та прилеглу територію до Палацу Потоцьких, доглядає газони, квіти та екзотичні рослини.

«Хочу подякувати всім, хто подав мою кандидатуру і хто проголосував за мене. Я горджуся і люблю свою роботу. Пильную свої обов’язки. Тому всім дякую за оцінку і дякую за подарунки. За кордоном я ще не був. Це буде моя перша поїздка. Подивлюся як там прибирають місто», – розповів Богдан Єсип.

Богдан Єсип за перемогу отримав нагороду – поїздку до одного з європейських міст-партнерів Львова. А також – туристичний вікенд на двох у Закарпаття та грошову премію у розмірі 10 тис. грн.

«Маємо хорошу традицію щороку обирати найкращих двірників Львова. Для багатьох відзнака стає приємною несподіванкою, адже саме мешканці подають кандидатури для відбору», – написав на своїй Facebook-сторінці мер Львова Андрій Садовий.

Колектив Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького вже відреагував на перемогу Богдана Єсипа.

«Завжди сумлінно та якісно виконує свою роботу, слідкує за чистотою території Палацу Потоцьких та вулиці М. Коперника, дбає про довкілля, сортує і здає на переробку вторсировину. Пан Богдан є відповідальним, працьовитим, скромним, завжди готовим допомогти», – йдеться на Facebook-сторінці Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького.

Щодо найкращих двірників районів, то за результатами конкурсу:

  • найкращий двірник Залізничного району стала Горнович Ганна Павлівна – двірничка ЛКП «Сяйво»;
  • найкращий двірник Личаківського району стала Феденьків Марія Степанівна – двірничка ЛКП «Господар»;
  • найкращий двірник Сихівського району став Березовський Анатолій Володимирович – двірник ОСББ «Хоткевича-46».
  • найкращий двірник Франківського району стала Пашко Марія Степанівна – двірничка ЛКП «Магістральне».
  • найкращий двірник Шевченківського району стала Нежухівська Леся Ярославівна – двірничка ОСББ «ВЕЛИЧКОВСЬКОГО,48».

Вони отримали премію 10 тис. грн та туристичну подорож на Закарпаття.

Шестеро фіналістів отримали премію 10 тис. грн та туристичну подорож на Закарпаття.

Фото: Андрій Садовий.

Нагадаємо, на конкурс «Найкращий двірник Львова – 2023» мешканці міста мали змогу подавати кандидатуру двірника свого району, а відтак відбувалось голосування на Фейсбук-сторінці «Гаряча лінія міста Львова». Цього року конкурс Львівська міська рада вчетверте оголосила в березні.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк