У Львові обстріляли сміттєвоз (фото)

smittievoz-1769ede93f57bdd160ef38a4a922ad8c
smittievoz-1769ede93f57bdd160ef38a4a922ad8c

Нещодавно автомобіль підприємства «Львівспецкомунтранс» обстріляли з пневматичної зброї. Працівники не постраждали, але завдано матеріальної шкоди підприємству. Інцидент розслідує поліція, пишуть у пресслужбі міськради.

«Сміттєвоз нашого підприємства обстріляли з пневматичної зброї, про що свідчать три отвори у правій фарі та характерний слід на бампері. Під обстріл, 30 жовтня, екіпаж потрапив у районі вулиць Кульпарківська–Садова–Петлюри.

Працівники не постраждали, і це найважливіше, але завдано матеріальної шкоди підприємству і є велика вірогідність, що ситуація може повторюватись, а це безпосередньо загрожує життю і здоров’ю людей, котрі кожного дня роблять багатотисячне місто чистішим.

Із проханням здійснити превентивні заходи, розслідувати випадок пошкодження комунального майна й встановлення винуватців ми звернулись до Головного управління Національної поліції у Львівській області. Сьогодні отримали рішення про те, що наше звернення скеровано для розслідування у Залізничний і Франківський відділи", — повідомив прессекретар ЛКП «Львівспецкомунтранс» Петро Лук’янчук.