У Львові обвалилась стіна житлового будинку, впала на тротуар, пробила дах приміщення їдальні (ФОТО)

прт
прт


Сьогодні, 21.10.2021 р., близько 14:00 години, у Львові обвалилась стіна житлового будинку по вулиці Олени Степанівни, 32. Про це сьогодні повідомляла "Варта1".
Стіна впала на тротуар, пробила дах приміщення їдальні-кафе «Концерну Електрон» та пошкодила обладнання, розповів подробиці інциденту Володимир Лесик, депутат Львівської міської ради.

«На щастя, ніхто з мешканців, перехожих та відвідувачів кафе не постраждав незважаючи, що подія сталась в час коли тротуаром проходить багато людей до/з їдальні. Мешканці повідомили, що давно скаржились на протікання даху, аварійність стіни та покрівельних конструкцій, проте безрезультатно. Якби такі роботи проводились фахово та планово, то подібні проблеми не виникали б. Тепер, в терміновому порядку доведеться відремонтувати пошкодження, щоб люди могли спокійно жити та відшкодувати збитки, що значно дорожче для міського бюджету», — написав депутат.


Додамо, що після обстеження будинку Залізничної РА, готують звернення на міську комісію ТЕБ і НС для виділення коштів на ліквідацію аварійної ситуації.