У Львові п'яний водій потрощив припарковані автомобілі (ФОТО/ВІДЕО)
За цю нічну зміну поліцейські склали протоколи на 8-ох водіїв у стані спʼяніння
Вчора пізно ввечері, 24 серпня, у Львові водій у нетверезому стані розтрощив два припарковані автомобілі. Про це повідомила пресслужба Патрульної поліції Львівської області.
Подія трапилася на вулиці Антонича.
За даними поліцейських, 36-річний керманич автомобіля Volkswagen Tiguan здійснив наїзд на припарковані автомобілі Fiat Punto та Daewoo Nexia.
«Перевірка його на пристрої Драгер показала результат 2,11 проміле. Водій отримав два протоколи: за керування транспортним засобом в стані спʼяніння та за скоєну ДТП», - йдеться у повідомленні.
Фото: Патрульна поліція Львівської області
Раніше повідомляли: на Закарпатті пʼяний водій загинув у ДТП і відправив у лікарню двох своїх пʼяних пасажирів (ФОТО)
За цю нічну зміну поліцейські склали протоколи на 8-ох водіїв у стані спʼяніння.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі