У Львові п’яний скутерист потрапив у ДТП: результат перевірки вразив навіть патрульних (фото)
Вчора, о 17 годині 30 хвилин, патрульні отримали виклик на вулицю Замарстинівську, де, зі слів заявника, відбулася ДТП між скутером та автомобілем «Volkswagen Transporter». Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Львівської області.
На місці події керманич авто відмовився від оформлення ДТП, адже поспішав на роботу. Патрульні все ж вирішили поспілкуватися з водієм скутера.
У інспекторів одразу виникла підозра, що 31-річний чоловік нетверезий. Прилад «Drager» це підтвердив. Результат вразив — 3,84 проміле. Додамо, що допустима норма (0,2 проміле).
На порушника оформили протокол за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та постанову за ч. 2 ст. 126 (відсутність відповідної категорії для керування цим транспортним засобом) КУпАП.
Вже через чотири години патрульні нічної зміни зупинили за порушення ПДР керманича ще одного скутера. Виявилося, що транспортний засіб у чоловіка незареєстрований і він не має права на ньому їздити.
У 24-річного львів’янина патрульні виявили ознаки алкосп’яніння і перевірка це підтвердила. Результат — 2,09 проміле.
Порушник отримав такі ж адмінматеріали, як і попередній керманич.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
2
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
1
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі