У Львові патрульна врятувала життя пенсіонерці з інсультом (ВІДЕО)
Вчора ввечері, 30 травня патрульні отримали повідомлення, про те, що у квартирі на вулиці Трильовського у Львові перебуває 82-річна жінка, яка не відчиняє двері ще від ранку. Вятувати пенсіонерку вдалося завдяки сміливим діям працівниці патрульної поліції Львівської області Наталі Кучерепи. Про це інформує прес-служба патрульної поліції.
Інспектори прибули на місце, та на жаль потрапити до квартири можна було лише через вікно 4 поверху. На місце події викликали бригаду державної служби з надзвичайних ситуацій, яка оцінила ситуацію та повідомила, що потрапити через вікно від сусідів змоги нема, а тому вони виставлять пожежну драбину.
Евакуаційні сходи не досягали потрібного вікна, проте патрульназ 3-го батальйону, Наталія Кучерепа вирішила не зволікати і почала підйом.
Зверху, коли драбина закінчилася, хоробра патрульна підтягнулася та потрапила до квартири. Там лежала жінка, що та ледве ворушилася.
Як з’ясувалося, у неї був інсульт. Інспектор впустила до квартири медиків, які й госпіталізували жінку.
https://www.facebook.com/lvivpolice/videos/1840409109594186/
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі