У Львові патрульні допомогли самотньому чоловікові, який кричав від болю у зачиненому помешканні
Чоловік кричав від болю. На звернення патрульних він не реагував. Зі слів заявниці, сусід самотній. Близько тижня в його помешканні безперервно було увімкнене світло. Вона вирішила навідатися до нього. Чоловік двері не відкрив. Через вікно жінка побачила, що той лежить на кухні.
Патрульні викликали швидку допомогу і прийняли рішення потрапити до помешкання. Вони відчинили кватиру за допомогою підручних засобів, які надали сусіди.
Чоловік лежав на підлозі та скаржився на біль у ногах. Він був виснажений та потерпав від зневоднення. Поліцейські підняли чоловіка з підлоги, заспокоїли, дали води, накрили ковдрою, адже той змерз. Надалі інспектори передали його в руки медиків.
У 86-річного львів’янина серйозні проблеми з ногами. Лікарі шпиталізували його. Поліцейські зателефонували до знайомого, контакти якого надав чоловік. Він одразу приїхав на місце події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі